Categories
Uncategorized

Si nuk e kuptuat! Flet Olti Curri pas historisë së Luizit: produksioni i “BBVA” ka ndertuar nje

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Albania, Luizi ka tronditur me rrëfimin e tij se po vu ante nga një s mundje. Ndërkaq, më pas ai tha se nuk ka asnjë s mundje, por kishte rrëfyer historinë e shokut të tij.

Ai u dërgua nga produksioni për të kryer analizat dhe pas dy ore rezultuan se ai ka shëndet të plotë. Pas kësaj, u hodhën d shime të shumta drejt produksionit dhe në mesin e tyre ishte edhe Olti Curri.

Ai përmes një storje në ‘Instagram’, tha se analizat më të thjeshta marin kohë dy orë. “Sa shpejtë dolën analizat. Një palë analiza vonojnë dy orë. Apo ka qenë tampon C VID RAPID”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *