Categories
Uncategorized

Te dua me shume se jeten time! Gazetarja Ola Bruko ‘vulos’ divorcin me burrin e saj, ja cpo ndodh ne jeten e saj (Foto)

Ajo ka prezantuar për shumë vite edicionin informativ dhe do të kujtohet gjithmonë si spikere, edhe pse prej kohësh merret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj. Po flasim për Ola Brukon. Spikerja dhe moderatorja është nënë e dy fëmijëve dhe sot djali i saj feston ditëlindjen.

Shumë e lumtur dhe krenare për të, Ola ka ndarë një urim për të birin në rrjetet sociale. “15 vitet më te bukura të jetës mi ke falur ti dashuria ime. Je drita e syve që më dhurove emrin nënë e më bën të ndjehem çdo dite me te lumturen ne bote.

Mu befsh 100 vjec ajri im. Te dua me shume se veten dhe do jem gjithmone krah teje. Krenare per ty, per djalin e mrekullueshem qe je bere”, shkruan ajo krah fotos me të birin. Pak dite me pare qarkulloi nje lajm jo i mire per tu degjuar, per ndarjen nga bashkeshorti te Ola Brukos, gazetarja ne Facebookune saj nuk mban me mbiemrin e burrit, dhe gjithashtu postimi i saj i fundit per te birin, pa perfshire bashkeshortin na shton dyshimet per divorc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *