Categories
Uncategorized

Pas “GoFundMe”, ndodh e PAPRITURA me Instagramin e Luizit, motra e konkurrentit të Big Brother merr në dorë…

Luiz Ejlli është kthyer në kryefjalën e medieve rozë. Që prej hyrjes në shtëpinë e “Big Brother Vip” këngëtari ka treguar se nuk ka patur “Instagram” dhe i ka kërkuar mikeshës së tij, Jurgenës që t’i hapte një të tillë.
Por së fundmi mesa duket është “futur në lojë” dhe motra e tij, Ina Ejlli.

Ajo jo vetëm që hapi një faqe “GoFundMe”, por tani i ka marrë në dorë edhe Instagramin me 637 k followers Luizit, duke e kthyer adresën në emrin e saj, Ina Ejlli. E gjitha kjo ka ndodhur pas takimit të Luizit me kunatin në Prime-in e së shtunës.

Ndërkohë një faqe “GoFundMe” është hapur nga familjarët e Luiz Ejllit për këngëtarin. Në një lidhje telefonike me emisionin “Wake Up”, kunati i tij, Sokol Tahiri zbuloi se përse është hapur “GoFundMe” në emër të Luizit.

Ai tha se fansat në Amerikë dhe jashtë Shqipërisë kishin kërkuar një gjë të tillë, duke shtuar se kjo faqe nuk është hapur për arsye ekonomike apo shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *