Categories
Uncategorized

Shpjegohet Gazetarja E Njohur : Do Ja Bëja Shoqes Së Ngushtë, Por Më Mirë E Mora Vetë Për Burrë…!

Gazetarja Ornela Gaçe ka rrëfyer për herë të parë njhjen me bashkëshortin e saj, Rezeartin.E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo foli për fillimet e karrierës së saj.

Ajo edhe tregoi se si kishte dashur ta prezantonte me shoqen e saj të ngushtë, por ishte martuar vetë me Rezeartin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Dasma jonë ka qenë e çm endur. Kam bërë edhe ritin e heqjes së “shiritit” nga këmba ime në dasmë.Ishte një moment i çmendur dhe gjithë fisi më shikonte dhe thonin: Po kjo çfarë po bën tani?Nxorri gjithë atë pjesë të këmbës aty… Por, shoqëria më ka bërë gjithë dasmën dhe do të mbahet mend gjatë.Shtyp/largo hapesiren e rek.lames dhe lexoni lajmin e plotë…

Unë me Rezeartin jemi njohur nëpërmjet një shokut tim të ngushtë”.“Kur shoqja ime kishte dasmën mua më duhej një partner dhe ky tha të shoqëroj unë. Unë kisha menduar që Rezeartin t’ia bëja shoqes time të ngushtë dhe s’e kisha menduar se mund të ishte burri im dhe kur e pashë që u tregua i gatshëm të më shoqëronte në dasmë fillova ta shoh ndryshe”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *