Categories
Uncategorized

Tani e mban Xeni si princeshë/ Po me kë ka qenë e lidhur më parë Armina Mevlani

Armina Mevlani, ka zbuluar më shumë për veten e saj në një intervistë të shkurtër për “Prive” ditën e shtunë, si edhe ka rrëfyer objektivat që ka. Ajo është pyetur edhe në lidhje me ish të dashurin nëse i kujtohej ndonjëherë dhe blogerja ia kthen se kot nuk quhet kujtim. Ajo ka qene e lidhur me kengetarin Dren Abazi.

Një pyetje tjetër ka qenë nëse ka menduar vitin 2019 ideal për t’u bërë nënë ajo është përgjigjur ende jo. Cfarë i duket seksi të një mashkull? “Inteligjenca dhe të qënit romantik” – është përgjigjur Armina. Bukuroshja ndër të tjera, se tradhtinë nuk do e falte kurrë dhe arsyen e shpjegon kështu:

“Nuk do falja tradhtinë, sepse nuk tradhtoj. Tradhtia ka shumë kuptime, nuk është vetëm të vajturit me njerëz të tjerë, është në shoqëri, familje, dashuri…”, – tha ajo. Zbulohet lidhja e Dren Abazit dhe Armina Mevlanit – Thashetheme per VIP-at shqiptar dhe te huaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *