Categories
Uncategorized

Syze me shkrim “Rama ik”, festa origjinale e Monika Kryemadhit me të rinjtë e LRI

Monika Kryemadhi dhe zyrtarja e Partisë së Lirisë, Elona Guri, kanë zgjedhur një mënyrë krejt origjinale në festën me të rinjtë e LRI. Ato janë veshur me të zeza dhe në fytyrë mbajnë po ahstu syze të zeza, me shkrimin “Rama ik”.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al, të dyja politikanet kanë marrë qëndrim dhe pozojnë duke nxjerr në pah syzet.

“Be cool, be LRI”, shkruhet në syzet që mban Monika Kryemadhi. Edhe pse Lëvizja Socialiste për Integrim u zhduk dhe tashmë ajo drejtohet nga bashkëshorti i saj, me emrin Partia e Lirisë, Kryemadhi duket se ka ende në dorë të rinjtë e partisë. Për këta të fundit, emri nuk ka ndryshuar siç ndodhi me partinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *