Categories
Uncategorized

Sherr mes vajzash, kapin njëra-tjetrën për flokësh (VIDEO)

Sherr masiv mes vajzazh.
Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje, në afërsi të qendrës së Fierit.

Nga pamjet e publikuara shihet se vajzat zihen me njëra-tjetrën dhe janë kapur nga flokët.

“O era, mos lëshoje,”- dëgjohet të thotë njëra.

Nuk i dihet se cili ka qenë shkaku i sherrit mes vajzave apo nëse ka pasur të lënduara nga zënka në fjalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *