Categories
Uncategorized

”Pse dole në foto me atë?” Aktori turk reagon pas kritikave: Unë bëra atë që ishte e nevojshme

Burak Özçivit është kry qëzuar në rrjet pas fotove të postuara me Kevin Spacey. Aktori turk ka reaguar dhe ka treguar se vetëm së fundmi për ak uzat ndaj Spacey. Në një postim në rrjetet sociale, protagonisti i serialit “Osmani” ka shprehur hapur kundërshtimin e tij ndaj kësaj çështjeje.

“Lidhur me ketë temë kaq të ndjeshme dhe të trishtuar e kam marrë lajmin me vonesë. Jam thellësisht i trishtuar nga kjo dhe bëra menjëherë atë që ishte e nevojshme.

Dua t’ju bëj të ditur se unë jam absolutisht kundër kësaj çështjeje. Kjo ndjeshmëri ka qenë e tillë deri tani dhe kështu do të jetë edhe tani e tutje. Mos jini aq të ulët sa të përpiqeni të përfitoni nga çështje të tilla të ndjeshme”, shkroi aktori turk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *