Categories
Uncategorized

“Nuk jam beqar por …”, U nda nga Grida Duma! Ervin Salianji tregon me ke e nderruar yllin e politikes

Ervin Salianji ishte puntatën e sotme në emisionin “Jashtë Loje”. Në një intervistë speciale, Salianji rrë fen për jetën e tij private dhe profesionale.

Sa i përket jetës private gjithmonë është folur për të në mediat rozë, por rrallë kemi marrë deklarata nga vetë ai.
Nje nga ato ka qene lidhja e e bu jshme me Grida Dumen, por prej 1 viti gjithcka duket e mby llur.

Gjatë intervistës, moderatorja i bën pyetjen pikante nëse e ka njohur dashurinë, ai e pranon se e ka njohur dashurinë, nuk është beqar dhe nuk dëshiron ta bëjë publike je tën e tij private.

“Unë nuk kam qenë asnjëherë single. Unë nuk kam qenë ndonjëherë në situata ku kam pr itur të kem një lidhje personale për të dalë e për të bërë shoë mediatik dhe për të qenë në qendër të vëmendjes për shkak të saj.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *