Categories
Uncategorized

Momenti që i përloti të gjithë/ Nusja ngrihet nga karroca dhe ecën në dasmë

Jay Bloomfield mori një surprizë tejet emocionuese nga partnerja e tij Chelsea Hill ditën e dasmës. 29-vjeçarja mbeti e paralizuar pas një aks identi me makinë në vitin 2010. Hill u martua me 34-vjeçarin, Jay Bloomfield muajin e kaluar në Hyatt Regency Huntington Beach.

Në dasmën e tyre ajo arriti të ngrihej nga karroca dhe po përpiqej të ecte.

“Mbeti pa fjalë. Ai ishte i shokuar që po ecja sepse nuk e kishte idenë”, tha ajo duke shtuar si ishte një nga momentet më të mira në dasmën e saj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *