Categories
Uncategorized

I thone dashnorja e Ilir Metes! Xhensila i lutet Besit që të largohen nga Shqipëria, por ai thote se: Unë jam i krishterë dhe…(Video)

Bes Kallaku ëshë një ndër personazhet më të preferuar të publikut, i cili ka rrëmbyer zemrat e tyre me rolet karakteristike në spektaklet e humorit, por edhe me thjeshtësinë që e karakterzion.
Ai ka qenë i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në ABC, i cili ka realizuar një intervistë shumë të ndjerë, ku ka rrëfyer gjëra që nuk i dinim për të.

Gjate ketyre viteve neper rrjete kane qarkulluar fjale se Xhensila eshte dashnorja e Ilir Metes, por sigurisht eshte mohuar kategorisht
Bes Kallaku ka folur për lidhjen shumë të ngushtë që ka me besimin e krishterë, por edhe sa shumë ai e do Shqipërinë.
Ndër të tjera, aktori ka treguar se në fakt Xhensila Myrtezaj i ka propozuar që të largoheshin nga Shqipëria, por ai nuk ka dashur të braktisë vendin e tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Gjate ketyre viteve neper rrjete kane qarkulluar fjale se Xhensila eshte dashnorja e Ilir Metes, por sigurisht eshte mohuar kategorisht
Bes Kallaku ka folur për lidhjen shumë të ngushtë që ka me besimin e krishterë, por edhe sa shumë ai e do Shqipërinë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ndër të tjera, aktori ka treguar se në fakt Xhensila Myrtezaj i ka propozuar që të largoheshin nga Shqipëria, por ai nuk ka dashur të braktisë vendin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *