Categories
Uncategorized

E biresoi kur ishte i vogël, shikoni se sa ka rritur djali i Fatos Nanos (FOTO)

Kesaj here ish kryeministri shqiptar vjen ne vemendje te publikut shqiptar por ne nje foto qe

Klajdi Nano ka postuar ne Instagramin e tij per te treguar marredh enien e tyre te vecante.

Ndoshta ju kujtohet si femije i vogel, Klajdi qe tani me eshte bere burre dhe se bashku m te atin kane dale ne kete foto te bukur,

Kujtojme se ishte vetem 14 vjec kur djali i Xhoana Nanos u bir esua nga bashkeshorti i saj Fatos Nano, ne ate kohe kryeminister i Shqiperise.

Me postimin e tij ne Instagram Klajdi e solli Nanon serish ne vemendjen e publikut shqiptar.

Por asokohe ishte Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës qe i dha pëlqimin gjykatës që djali i tij të bi rësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *