Categories
Uncategorized

Moti i keq prish dekorin festiv të vendosur në qendër të Durrësit (VIDEO)

Përkeqësimi i motit dhe erërat e forta gjatë orëve të para të mëngjesit kanë dëmtuar një pjesë të dekorit për festat e fundvitit të vendosura në sheshin “Liria” në Durrës.

Siç duket dhe në videon e mëposhtme, tuneli me drita është dëmtuar plotësisht, po ashtu janë shënuar dhe dëme të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *