Categories
Uncategorized

“Baba m’ka rreh mu, nenën edhe gjyshen, ka pi shume edhe e shkelke bukën” – Magi rrëfen mes lotësh (VIDEO)

Banorja e “It’s my home” Megi, ka tronditur me rrëfimin e saj të fundit. Ajo, mes lotësh ka treguar se si babai i saj, i cili kishte pirë shumë, e kishte rrahur atë, nënën e saj dhe gjyshen, përcjell pemajetes.com.

“Kur ka dekë gjyshja, unë nuk kom kajt se nuk kam ditë çka është deka. Qaty e kom pa se as qika nuk i afrohet nanës së vet me e la, po e kanë shti nanën tem… Babi i kanë në atë kohë gjallë. Ai ka pi shumë. Psh. U kanë tu hanger buk, e ka gju piten, e ka shkelë bukën, e ka rreh nanën tem, na ka rrehë neve, po s’ma nin mu. E ka rreh gjyshen..”, rrëfen mes lotësh Megi. /Pemajetes.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *