Categories
Uncategorized

Aktori I Njohur Neritan Liçaj Degjeneron Edi Ramën: Horr Ulu Në Gjunjë Dhe Kërko Falje Për Atë Që Bëre…!

Aktori i njohur degjeneron Edi Ramën: Horr ulu në gjunjë dhe kërko falje për atë që bëre

Aktori Neritan Liçaj, një nga qëndrestarët e kauzës së teatrit, ka reaguar përmes një postimi në ‘Facebook’, pas dhënies së vendimit të Gjykatës Kushtetuese për çështjen e Teatrit Kombëtar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Liçaj shprehet se ka kaq shumë për të thënë në lidhje me teatrin sa nuk do të mjaftonin as tre ditë, por zgjedh ta përmbledh vetëm me një fjali: H orra uluni ne gjunje dhe kërkoni falje! Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

‘Kam aq shumë për të thënë dhe shkruar sa do të duheshin tre ditë e më tepër…po them vetëm horra uluni në gjunje dhe kërkoni falje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *