Categories
Uncategorized

“Humbja ma e madhe e jetës”, Adi Krasta perlot shqiptaret me humbjen e tij

Si rrallëherë gazetari dhe moderatori i njohur Adi Krasta ka bërë një mesazh emocionues në rrjetet sociale. Krasta ka publikuar foton e mësueses së ndjerë të klasës së parë. “. Vd iq e re kur isha 14 vjecar. E konsideroj humbjen e pare te madhe te jetës”, shkruan Krasta.

Postimi i Adi Krastës Mesuesja ime e klases se pare quhej Nedret Cene. Gjirokastrite, trupvogel, tejet inteligjente. Me bente gjithnje pershtypje nje dhemb i arte ne ate buzeqeshje. Kishte dicka Elizabetiane tek ajo

zonje e rendesishme. Vd iq e re kur isha 14 vjecar. E konsideroj humbjen e pare te madhe te jetes. “Humbja ma e madhe e jetës”, Adi Krasta perlot shqiptaret me humbjen e tij

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *