Categories
Uncategorized

“Mua mos më prek, plehrë”, plas SHERRI mes vajzave të “Përputhen”, njëra qëllon konkurrenten me SHPULLË (VIDEO)

Me debate të ashpra dhe tensione është shoqëruar puntata e sotme e emisionit të Përputhen. Debati midis Irisit dhe Orsiolës ka degraduar në momentin që u përfshi Lea, e cila në një moment e goditi ish-shoqen e saj të ngushtë.

Takimi që Orsiola pati me Donaton, solli shumë tensione në studio. Irisi nuk arriti ta përmbajë veten dhe nisi të ulërijë. Por në momentin që situata degradoi, u përfshi edhe Lea, e cila e goditi me shuplakë ish-shoqen e saj të ngushtë.

Tensionet në studio nuk u qetësuan, më pas ndërhyri Petro, i cili ka qenë “molla” e sherrit midis vajzave.

DEBATI:

Osriola:Ti nuk do tregosh standardet, je plerë

Irisi:Seriozisht e ke që më thua muja plerë e ke parë veten ënpasqyrtë mon seriozishtr e ke kujt I thua plerë.

Punën krryesore e kam me ty edhe me ktë plerën tjetër. Ju të duyja jeni plerë (Orsiola dhe Lea). Se kam punë edhe me ty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *