Categories
Uncategorized

Nuk përmbahet Evi Kokalari: Grida Duma ka shkuar me 4 burra në të njëjtën kohë

Aktivistja Evis Kokalari befason gjithnjë me deklaratat e saj të forta.
Kokalari ka sulmuar Grida Dumën, duke e akuzuar si imo.rale.
Sipas saj, zonja Duma, përveç ish burrit, kishte edhe 3 das.hnorë.

“E me që ra fjala; të ndahesh nga bashkëshorti/ja nuk është im.oralitet.
Të kesh tre partner të tjerë ndërkohë që je i/e martuar, që ç’ke me të është imo.ralitet“, ka pohuar Kokalari.
Evi Kokalari “parashikon” se në primaret e Tiranës do të shpallet fitues, Belind Këlliçi, të cilin e quan “vegla e LSI-së”.

“Kush do të fitojë?
Më negativët duhet të fitojnë, sepse humbin me Veliajn dhe digjen.
Kush do të fitojë? Është vegla e LSI që do të fitojë, Belind Këlliçi.
Që do të humbë pastaj, dihet që do të humbë me Veliajn“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *