Categories
Uncategorized

“Nuk jam e çmendur”, Iva Tiço i rikthehet debatit të bujshëm me Ermal Mamaqin dhe i mbyll gojën me deklaratën e saj

Këtë të hënë në “Abc e Pasdites” me Ermal Peçin ishte gazetarja Iva Tiço. Ajo ndau me ne ngjyrat festive në shtëpinë dhe jetën e saj. Patjetër u ndalën edhe tek “ngacmimi online” që kishte me Ermal Mamaqin.

Për këtë gjë Iva tha: “Kam lexuar aq shumë libra sa nuk mund të futem në një trajnim ku citohen libra që t’i kanë thënë të tjerët. E ke gjëkundi Iva Tiço që i thotë Ermalit apo filanit ndonjë gjë. Nuk kam zënë asnjë emër në gojë.

Kam bërë gallat, në një faqe ku është dhe mikesha ime me të cilën unë bëj gjithmonë gallat. Vet i tha, vet i bëri, i zhbëri, vet nuk e shiti librin.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *