Categories
Uncategorized

Dedikimi emocional i ‘Tigrit’ për nënën e tij: Më mirë bukë, kripë e zemër pranë saj, se darka luksoze në kryeqytet

Aktori i njohur, Kreshnik Ibrahimi, i cili jeton dhe vepron në diasporë, Kreshnik Ibrahimi po qëndron për pushime në vendlindje. Në InstaStory ai ka bërë një dedikim emocional.

‘Tigri’, ka shkruar se pavarësisht ftesave të shumta që ka për darka lukzoze në kryeqytet, sa herë vjen në Kosovë preferon të jetë të zjarri i nënës së tij. “Bukë e krip e zemër plot me familjarët e mi, sepse këtu gjej gjithçka inspirim dhe motivin e cdo suksesi tim”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Ja dedikimi i tij:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *