Categories
Uncategorized

Getinjo lëshon “perlën” e radhës: Krijesa më e mençur është sorra

Reperi Getinjo di si të tërheqë vëmendjen brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”.

Pasi deklaroi se toka është e sheshtë dhe ndezi polemika, një tjetër deklaratë vjen prej tij.

Duke biseduar me dy banore të tjera, Gresën dhe Vivienin, ai ka thënë se krijesa më e mençur është sorra, shkruan KlanKosova.

“A e dini që krijesa më e mençur prej shpezëve është sorra. Unë e kam parë një dokumentar, një djalë që është bërë milioner prej sorrave. I ka rritë 100 sorra dhe ua ka mësuar gjestin, që të marrin para”- ka thënë reperi ndër të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *