Categories
Uncategorized

“Gënjyen për të mbrojtur vëllain tim”! Shokon deklarata e Harryt në trailerin e ri

“Ata ishin të lumtur që gënjyen për të mbrojtur vëllain tim, ata kurrë nuk ishin të gatshëm të thoshin të vërtetën për të na mbrojtur ne”, thotë Princi Harry në trailerin e fundit të serialit Harry dhe Meghan në Netflix.

Traileri tregon çiftin duke thënë se pse u larguan nga detyrat mbretërore.
“Nuk po më hidhnin ujqërve, po ushqehesha me ujqër”, thotë Meghan.
Buckingham Palace nuk ka komentuar për serialin e Netflix dhe deri më tani nuk i është përgjigjur këtyre klipeve të fundit.

“Unë thashë, ‘Duhet të ikim nga këtu’,” thotë Princi Harry në trailerin për tre episodet e fundit që do të publikohen të enjten.

Megjithatë, ky ngacmues i shkurtër ende nuk thotë se kush po akuzohet se ka gënjyer ose minuar Dukën dhe Dukeshën e Sussex-it, apo kush po manipulonte se si ata shiheshin nga publiku.

Por këto janë pretendime të forta, pasi gjysma e parë e serisë së dokumentarëve pati më pak bomba ose zbulime specifike sesa pritej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *