Categories
Uncategorized

Femrat do gezohen shume! I dolen fjale per lidhjen me gruan e deputetit, Flori Mumajesi tregon ‘kush ia ka marre zemren’ (Video)

Flori Mumajesi është ndër ata personazhe që jetën e tij private ka preferuar ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes mediatike.

Krahas muzikës së bukur që na dhuron, fansat e tij mund të jenë kuriozë edhe për detaje rreth jetës së tij.

Së fundmi, me anë të një postimi në Instastory, artisti na tregoi statusin e tij. Flori është single!

Ndonese para pak javesh nje artikull qarkulloi ne mediat shqiptare sikur Flori ishte ne nje lidhje jashte martesore me gruan e nje politikani shqiptar,

por kjo e gjitha ne kuader thashethemi, dhe sigurisht qe askush nga ne nuk e deshironte nje lidhje te tille per artistin qe te gjithe e duam.

Ai ka shpërndarë një video ku shfaqet një djalë i cili shprehet se do të luajë në piano melodinë e preferuar të të dashurës

së tij dhe ajo do të vrapojë menjëherë drejt tij sapo ta dëgjojë. Pas disa sekondash, ai ndalon dhe thotë: “Harrova, unë nuk kam një të dashur”.
6396ea53f2381
Flori zgjodhi që për jetën e tij private “të flasë” shkurt, pastër, qartë dhe me humor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *