Categories
Uncategorized

”U ndava nga burri”/ Monika Lubonja prek me rrëfimin: Pas ndarjes kam vuajtur prej drejtorëve, nuk merrja vendin e punës

Aktorja e famshme shqiptare, njëkohësisht edhe ish-banore e Big Brother VIP, Monika Lubonja ishte e ftuara e parë në emisionin S’e luan topi në Top Channel këtë të shtunë.

Ajo ka rrëfyer se nuk ka marrë atë që meritonte dhe ka përjetuar një periudhë të keqe në teatër, saqë pas divorcit nuk merrte role për tekat e drejtorëve.

“Kur ti luf ton për atë gjë shumë, kur ke dhënë maksimumin e asaj gjësë, nganjëherë të dhemb kur në një moment nuk je pjesë e saj për tekat e drejtorëve. Unë kam vuajtur në teatër, edhe pas divorcit me bashkëshortin tim, jam divorcuar në moshën 28-29 vjeç, unë u ktheva në një grua që më duhej të luf toja për veten dhe vajzën time. Diçka donin të gllabëronin nga Monika, por Monika nuk pranoi asnjëherë. Të shikonin si një mënyrë… që pse jo ne jemi gati për një rol ta marrësh por në këmbim…”, u shpreh Monika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *