Categories
Uncategorized

Pamje të frikshme, shembet muri i stadiumit në Ballsh, zë poshtë disa makina (VIDEO)

Bylisi dhe Laçi po sfidojnë njëri-tjetrin në ndeshjen e javës së 13-të të “Abissnet Superiore”. Por përpara se të niste kjo sfidë diçka e pazakontë ka ndodhur në “Adush Muça”.

Një pjesë e rrethimit të stadiumit “Adush Muça” është shembur për shkak të shirave që kanë renë orët e fundit.

Nga shembja e murit janë dëmtuar 3 makina që ishin të parkuara afër stadiumit, teksa pr fatë të mirë nuk ka pasur persona të lënduar.
download

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *