Categories
Uncategorized

Mikesha të ngushta prej vitesh por Xhemi publikon foton dhe na tregon ‘huqin’ që Arbana nuk e ndryshon dot

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani tashmë prej vitesh gëzojnë një miqësi tepër të ngushtë.

Prej tyre nuk mungojnë postimet teksa kalojnë kohë së bashku.

Së fundmi Xhemi ka ndarë me ndjekësit një video teksa shfaqet duke pritur moderatoren e cila mesa duket e paska zakon të vonohet.

Këtë na e ka treguar edhe Xhemi ku krahas videos shkruan:

“Përfundimisht njeriu nuk ndryshon kurrë”, duke iu referuar me shaka Arbana Osmanit.

Nuk ka munguar as reagimi i moderatores së dashur, e cila e ka ripostuar video duke u kundërpërgjigjur:

“Hahahhah nuk u vonova o derr”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *