Categories
Uncategorized

Ylli bukur! Ajo është 20 vite më e re se ai/ Kjo është gruaja e Pirro Çakos, me të cilënkanjë djalë (Video)

Më shumë se 1 vit më parë, këngëtari dhe kompozitori i njohur Pirro Çako u bë baba
për herë të dytë. Artisti i mirënjohur dhe partnerja e tij mirëpritën fëmijën e tyre të
parë që e pagëzuan me emrin Amadeus.Lajmi i ardhjes në jetë të djalit u mbajt në
fshehtësi të madhe nga këngëtari, por ishin miqtë e tij të cilët ndanë lajmin e ardhjes
në jetë të tij.
5htyp hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

Në rrjet janë publikuar fotot e para të këngëtarit së bashku me djalin e tij të vogël,
teksa po kalon një ditë të bukur me të dhe gruan e tij.Ai shihet duke e mbajtur në
krahët e tij, teksa shëtisnin në oborrin e një hoteli të njohur në qendër të Tiranës.
Ndërkohë që prej 3 apo 4 vitesh, Pirro Çako duket se është zhdukur si nga rrjetet
socile dhe nga intervistat në televizion.Lidhja e dashurisë së tij u bë publike gjatë
pjesëmarrjes në një darkë VIP, nga shoku i tij i ngushtë Ardit Gjebrea. Gruaja e tij
punon si kancelare në gjykatë dhe është 20 vite më e re se ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *