Categories
Uncategorized

Ish burri dhe babai i kane vdekur! Perlot me reagimin Monika Lubonja: Kam kaq mall, dua qe…(Foto)

Këtë herë Monika Lubonja është shfaqur ndryshe në Instagramin e saj. Aktorja ka ndarë një foto ku duket me babain e saj të ndjerë.

Krahas imazhit ajo ka prekur zemrat e të gjithëve me dedikimin e ndjerë për të atin.

“Sa mall kam për ty babë…Ehh sa më mungon,
Kur filloj të shkruaj për ty, më duket sikur ti më jep forcën më të madhe në këtë botë. Më mungon kaq shumë, bisedat dhe momentet e bukura që kalonim bashkë.

Ah babi im i shtrenjtë sa do doja të të kisha pranë e të flisnim si dikur , të tregoja për gjërat e mia, diku te bukura, diku dhe të rr zikshme, diku normale …

më mungon zeri jot, kur më thoje : -me ngadal Monika, mere më shtruar se ke akoma jetë të bukur para… Por ti o babi se di sa jam lodhur në këtë tokë , e sa kam nevoj të të përqafoj e të puthja pafund ty.

Kur shkruaj për ty më duket sikur të shikoj dhe jemi pranë njëri -tjetrit, më flet shtruar, e në fund më thua:

“ Mos harro zemren e bukur e buzëqeshjen tënde”. Sot zgjodha këtë foto, se kjo flet shumë për ne të dy dhe kur nuk flasim bashkë e kuptonim kaq mirë njëri – tjetrin. Kam mall per ty… E ndjej fort që shpirti jot i bukur është pranë meje e kudo”-ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *