Categories
Uncategorized

I ngeli fiksim motra e shokut por nuk ia thoshte dot, historia e çiftit shqiptar që i emoc ionoi të gjithë

Para disa kohesh u zhvilluae emisioni “Lufta e nuseve”, emisioni i shumëpritur nga të gjithë teleshikuesit

Tre çifte simpatikë morën pjesë në garë dhe komentuan e vlerësuan në çift dasmat e njëri-tjetrit.

Çifti i parë që hapi garën ishte Besarta dhe Eni, një çift që dhuruan shumë pozitivitet.

Çifti i dytë ishte Xhulia dhe Brenaldo të cilët kishin një histori dashurie 13-vjeçare.

POr emocinues ishte çifti i tretë ishte Juna dhe Devisi. Ata janë njohur nga vëllai i Jonës dhe kanë rënë në dashuri. Me ndërgjegjen që nuk e linte të ng cmonte motrën e shokut, por me zemrën që nuk e linte të qetë,

Devisi zgjodhi atë që i thoshte zemra. Largimi për një periudhë kohe nga Juna e bëri të reflektojë dhe kuptoi se nuk mund të rrinte dot pa të. Pikërisht këtu nisi dhe historia e tyre e bukur e dashurisë që u kurorëzua me martesë.

Dasma e tyre ishte një dasmë shumë elegante, e organizuar dhe kuruar në detaje. Juna dhe Devisi morën 101 pikë dhe u shpallën çifti fitues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *