Categories
Uncategorized

E Fundit : Këngëtari shqiptar zbulon çfarë i tha dikur Sokol Olldashi: Unë shisja DR0GË në Itali dhe…

Gjergj Leka ka zbuluar mbrëmjen e djeshme se kur i ndjeri Sokol Olldashi ishte ministër, i tregoi se shokë të tij kishin dërguar letra.Ai ka treguar se në këto shkresa pretendohej se kantautori shiste dr0gë apo dërgonte armë në Kosovë.

Sakaq, Leka referuar arrestimit të Elsa Lilës, ka thënë i bindur se nëse do të gabonte edhe më pak se këngëtarja, do ta copëtonin.“Jam i bindur që nëse do gaboja edhe më pak se Elsa Lila, mua do më copëtonin. Sepse i kam ndjerë në kurriz.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Kur kam ardhur këtu Sokol Olldashi ishte ministër edhe më tha: ta dish ça letrash kanë ardhur këtu për ty, ti se beson. Unë shisja drogë në Itali, kisha çuar armë në Kosovë në kohën e luftës. Janë shokë të tu tha!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ne prandaj nuk ecim përpara, sepse ne nuk duam njëri-tjetrin. Kam pasur probleme me televizionet ku kam qenë dikur, ku më thoshin ke dashnoren time merre bëje këngëtare. Unë se bëj dot atë.
Preferoj të bëj gjërat që i bëj vetë. Jam i lirë pa paguar asnjë kosto”, u shpreh ai në emisionin “Arnautistan”./abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *