Categories
Uncategorized

Alfred Сakos i‘shkonfytyra’ , dëѕhtonkeq paraѕhikimiitij (Video)

Konspiracionisti Alfred Cako, njihet për parashikimet e tij në çdo fushë dhe madje nuk
nguron të “lëvdohet” se ato dalin gjithmonë të sakta. Tre ditë më parë ai guxoi të jepte
parashikimin e tij edhe për Kupën e Botës “Katar 2022”.
5htyp hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, Cako tha se në gjysmë-finale do të shkonte
Brazili, Holanda, Franca dhe Portugalia, ndërsa në finale Brazil-Portugali dhe botërori
do të fitohej nga Portugalia.

Por, ky parashikim i Alfred Cakos ka dështuar që në ndeshjen e parë çerek-finale.
Brazili është eliminuar nga Kroacia pas gjuajtjes së penalltive, pasi 120 minuta
përfunduan me rezultatin 1-1. Në videon e tij, Alfred Cako ia u sugjeronte
parashikimin edhe bastexhinjëve, por shpresojmë të mos ketë marrë shumë veta në
qafë.
Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *