Categories
Uncategorized

“Nga vjehrrat e mia kam dashtnjë tjetër…”/ E pyesin përnënëne Mark Frrokut, h abit Rudina Dembacaj me komentin(FOTO)

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur dhe të komentuar në
showbiz-in shqiptar. Përveçse është aktive në televizion, teatër dhe me projekte të
ndryshme, ajo është gjithashtu shumë aktive edhe në rrjetet sociale.Aktorja e njohur
herë pas here bën bashkëbisedime virtuale me ndjekësit e shumtë, ku nuk ngurron që
të kthejë përgjigje për çdo lloj pyetje të mundshme që ata i bëjnë.
5htyp hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

“Vjehrra ime është e moshuar. Marku kujdeset shumë për të dhe për të atin, gjithashtu
edhe unë, me gjërat që ju duhen. Unë djalin e vjerrës e bëj shumë të lumtur! Është
grua me fat që më ka mua nuse”, shrkuan ajo.
Edhe më parë Rudina është pyetur nëse do vjehrrin apo vjehrren dhe përgjigja e saj
ishte:
“Vjehrrin normal! Nga të gjitha vjehrrit që kam patur në jetë, Preng Frroku’n dua më
shumë. Nga vjehrrat kam dasht një tjetër, po nuk e them do cilën.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *