Categories
Uncategorized

E tri shte! Kishte hyrë live në Facebook, ja si vd iq 50 vjeçarja në aksi dentin tra gjik në Sarandë

Etleva Bejko, është 50-vjeçarja e cila ka mbetur v ktimë e aks dentit në Qafë-Muzinë, Sarandë. Ajo ishte nisur nga Greqia për tek familjarët e saj, kur makina që ajo drejtonte, doli nga rruga dhe pas disa rrok llisjesh, përfundoi në një fushë të hapur.

Fatk qësisht, ajo humbi j tën në vendngjarje, pasi rënia ishte me të vërtetë shumë e fortë.

Etleva jetonte prej shumë vitesh në Greqi dhe ishte nisur për të vizituar të afërmit, me afrimin e festave. Gjatë rrugës ajo ishte futur live në rrjetin e saj social Facebook. Në video ka edhe disa reagime të miqve, të cilët më vonë u njoftuan se ajo ka h mbur jetën.

Në momentin e aks dentit, gruaja nuk ka qenë me vëmendjen në Live, pasi e kishte mbyllur telefonin.

Për arsye ende të paqarta ka humbur kontrollin e mjetit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejt Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *