Categories
Uncategorized

“Mezi pres të kem një bebe, si unë”, këngëtarja shqiptare dëshiron të bëhet nënë (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku është ndër personazhet më të komentuara dhe më të pëlqyera. Ndonëse është përfolur shpsh për lidhje dashurie, por asnjëherë nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Së fundmi këngëtarja ka tërhequr vëmendjen me një deklaratë shumë të ëmbël që ka të bëjë me fëmijët. Bukuroshja brune ka shpërndarë në Instagram një video, ku ka shprehur dëshirën për të pasur një fëmijë.

“Mezi pres të kem një të vogël si unë”, ka shkruar Morena në foton e shpërndarë në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *