Categories
Uncategorized

Desh e ndau nga gruaja? Historia e Eli Fares me kengetarin e njohur shqiptare: U takuan dhe

Ajo tërheq gjithnjë vëmendjen me super formën që e mban trupin e saj dhe është një femër që nuk njeh moshë.

Këngëtarja e njohur shqiptare Eli Fara e ftuar në “Xing me Ermalin” para shume kohesh, nuk i shpëtoi pyetjes thumbuese të drejtuesit të emisionit, Ermal Mamaqi, i cili i kërkoi këngëtares të tregojë nëse ka ndjerë ndonjëherë që gratë e tjera të bëhen xh eloze për të.

Këngëtarja rrëfeu një moment ku tha se gruaja e një personazhi, i cili është pjesë e muzikës, por që preferoi ta lërë anonim, në një festë ishte bërë aq xh eloze për të saqë nuk ishte përmbajtur dhe kishte shprehur hapur në tavolinë xhel ozinë për të.

Eli Fara: Jo, asnjëherë, nuk mër zitem. Më mërzitet vetja ndonjëherë së qeni Eli Fara.

Ermal Mamaqi: Këngëtari Bujar Qamili ka thënë që gruaja e tij bëhet xh eloze vetëm për ty. Të ka bërë ndonjëherë ndonjë femër ndonjë skenë xhe lozie?

Eli Fara: Skenat e xh elozisë janë të shumta nga zonjat, i ndjej në ajër, por nuk u vë faj. Një herë kemi qenë në një drekë në një fshat turistik të Sarandës edhe ka qenë një shoqëri shumë e madhe aty.

Njëri nga ata zotërinjtë, i cili është pjesë e muzikës, të cilin nuk do t’ia them emrin e shprehu hapur adhurimin për Eli Farën si këngëtare. Por aty ishte edhe gruaja e tij dhe ajo nuk po e kuptonte që po më vlerësonte si këngëtare dhe duroi dhe duroi dhe në fund ia plasi në mes të tavolinës dhe tha: Po pse çfarë ka Eli Fara më shumë se ne…? Ke shumë të drejtë i thashë, çfarë kam unë më shumë se ty? Foli burrit.

Ermal Mamaqi: Si ishte ajo, kishte mjekër?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *