Categories
Uncategorized

“Çfarë kishe me Berishën, pse e godite?”/ Gazetarja zbulon çfarë i tha Gert Shehu ish-funksionarit të policisë

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.

Ajo deklaroi se pas një komunikimi që pati me Erzen Breçanin, i cili ishte dhe personi që neutralizoi autorin dhe më pas e largoi atë nga turma për të mos e dhunuar, i ka komunikuar dhe bisedën që ka pasur me të.

Breçani e ka pyetur: Çfarë kishe me Berishën, pse e godite?

Ndërsa i riu mësohet se i ka thënë: Ishte për t’u bërë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *