Categories
Uncategorized

Arjan Konomi e konfirmon lajmin që e prisnim të gjithë, Elsa Lila merr vendimin që do iu befasojë

Arjan Konomi e konfirmon lajmin që e prisnim të gjithë, Elsa Lila merr vendimin që do iu befasojë
Elsa Lilën do ta shohim në Festivalin e Këngës në RTSH. Lajmi ka disa javë që qarkullon, por sot është konfirmuar edhe nga opinionisti Arjan Konomi, i cili ka ruajtur miqësi prej vitesh me Elsën.

Konomi ka postuar një foto krah saj dhe e uron për rikthimin në festival.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

“Mirë se vjen në Festivalin e RTSH! Jam i sigurt se do shkëlqesh ashtu siç veç ti di”, shkruan opinionisti.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *