Categories
Uncategorized

Lajmi Për Ndarjen E Çiftit Bëri Bujë Të Madhe! Mira Konçi Rikthehet Në Shqipëri, A U Takua Me Shpëtim Saraçin?

Vitin e kaluar bëri bujë në media lajmi se çifti i njohur Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçi janë ndarë.Kompozitori i njohur u shpërngul në Shqipëri, ndërsa Konçi vendosi të jetojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pranë fëmijëve të tyre.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Por së fundmi ajo ka treguar nëpërmjet rrjeteve sociale se është rikthyer në Tiranë. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit vendet ku ka zgjedhur të darkojë në Shqipëri, por a është takuar me Shpëtim Sraçin?
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Kjo gjë nuk duket të ketë ndodhur, të paktën nga postimet në Instagramin e Mirës.Në fotot e shpërndara Konçi darkon me miq dhe familjarë, por duket që me ish bashkëshortin nuk ka një rikthim.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *