Categories
Uncategorized

Kopje e të ëmës! Si asnjëherë më parë, Vera Garbocka publikon fotot e rralla të vajzës së saj. Shikoni sa e bukur është

Ndonëse është aktive në rrjetet sociale, Vera Grabocka nuk preferon të postojë shumë mbi jetën e saj private.Pjesa më e madhe e postimeve në profilin e saj në rrjetet sociale kanë lidhje me emisionet që ajo relalizon. Grabocka së bashku me partnerin e saj Timo Flloko, janë prindër të një vajze Lindës, të cilën regjisorja preferon ta postojë rrallë në rrjetet sociale.5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Por së fundmi gjate pushimeve verore ajo ka bërë një përjashtim, duke publikuar në Instagram një foto-album me vajzën e saj dhe këngëtaren Arilena Ara.Linda, vajza e vetme e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos jeton jashtë, dhe me sa duket është takuar me Arilena Arën në Kaliforni.5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Bie në sy Linda me shtatlartësinë e saj dhe tiparet e një vajze shumë të bukur, që i ngjan shumë Verës. Ajo tashmë është nënë, dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, që kur lidhi kurorë në vitin 2008 në Jeruzalem me bashkëshortin e saj Ilan Gorodezky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *