Categories
Uncategorized

E fundit! Avokati: Burri qe vr au gruan dhe foshnjen pritet te marre de nimin me te madh ne historine e Kosoves

Avokati Besnik Berisha ka reaguar pas vr sjes së gruas shtatzënë nga ish-bashkëshorti i saj para objektit të Gjinekologjisë në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali.

Berisha përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se ajo çfarë ndodhi në oborrin e SHSKUK-së, do të shënojë dënimin e parë në Kosovë me b rgim të përjetshëm.5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

“Kjo që ndodhi sonte në oborrin e SHSKUK , ku në rrethana akoma të panjohura ish bashkëshorti privoi nga jeta gruan shtatzënë dhe u zhd kë akoma pa gjurmë, do shënoi d nimin e parë në Kosovë më b rgim të përjetshëm (të konfirmuar në secilën instancë). ”, ka shkruar Berisha.

Sipas Berishës, ky d nim mund të mos ekz kutohet vetëm nëse dorasi i jep aktgj kimin vetes akoma pa u d nuar nga gjykata.

Postimi i plotë:
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Kjo që ndodhi sonte në oborrin e SHSKUK , ku në rrethana akoma të panjohura ish bashkëshorti privoi nga jeta gruan shtatzënë dhe u zhd kë akoma pa gjurmë, do shënoi d nimin e parë në Kosovë më b rgim të përjetshëm (të konfirmuar në secilën instancë).

Ky d nim mund të mos ekz kutohet vetëm nëse dorasi i jep aktgj kimin vetes akoma pa u d nu nga gjykata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *