Categories
Uncategorized

Meta flet pas takimit me Berishën: Në datën 6 dhjetor do jemi përballë përgjegjësit për kapjen e shtetit

Kreu i PL, Ilir Meta ka folur shkurtimisht për media pas takimit të tij me kreun e PD, Sali Berisha.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Meta tha se protesta do të mbahet dhe se është për Shqipërinë Europiane dhe se me datë 6 do të jenë para përgjegjësit për kapjen e shtetit dhe për minimin e procesit integrues europian të Shqipërisë.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

“Jemi për Shqipërinë europiane jo për regjim. Në datën 6 përballë përgjegjësit për kapjen e shtetit dhe për minimin e procesit integrues europian të Shqipërisë për vite më radhë. Nuk do jetë asnjë problem i sigurisë me qytetarët e Tiranë dhe të Shqipërisë që duan një vend europain” tha Meta për media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *