Categories
Uncategorized

E diel e përgjakur në Durrës, humbin jetën dy shtetase në aksident

Një aksident tragjik është regjistruar mëngjesin e sotëm, ku për pasoj kanë ndërruar jetë dy viktima.

Njoftimi i policisë:

Në orët e para të mëngjesit në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi A. T., 26 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përplasur me trafik ndarësen.

Si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën dy pasagjeret shtetasia S. Gj., 26 vjeçe, dhe pasagjerja tjetër ende e paidentifikuar që ndodheshin në automjet.

Ndërsa shtetasi A. T, është transportuar në spital në gjëndje të rëndë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e shtetases tjetër që humbi jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *