Categories
Uncategorized

Big Mama “shtang” publikun, tregon shifrën marramendëse që merr në një dasmë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për Big Mama ka qenë e ftuar në emisionin “Zemër Luana”.
Një nga lojrat në të cilat Big Mama është përfshirë ishte dhe loja e shamisë ku kapitenët e të ftuarit duhet të vraponin për të marrë shaminë nga dora e moderatores Luana Vjollca.

Big Mama ishte përballë Fifit në këtë sfidë dhe nuk mundi të merrte shaminë prandaj dhe duhej t’i përgjigjej një nga pyetjeve për të cilën publiku është shumë kureshtar.

Këngëtares iu drejtua pyetja se sa para fitonte në koncerte apo dasma dhe përgjigjia e saj ishte 20.000 euro në një dasmë. Nuk dihet nëse Big Mama këtë përgjigje e dha vetëm për të fituar pikë apo e kishte seriozisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *