Categories
Uncategorized

Bukuria Jote Gjithmonë Më Jep Ndjenja Kënaqësie”, Spartak Ngjela “E Lëshon Veten”, Habit Me Deklaratën E Tij Për Gazetaren, Si Përgjigjet Ajo

Avokati Spartak Ngjela në mënyrë të vazhdueshme përdor rrjetet sociale për të shprehur pikëpamjet e veta mbi aktualitetin politik.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

Së fundmi, avokati ka postuar një foto në llogarinë e tij personale në Instagram duke darkuar në një restorant.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

Të shumta kanë qënë komentet për Ngjelën, por ajo që bie në sy është bashkëbisedimi virtual mes tij dhe gazetares, Elinda Sulejmani, e cila punon pranë Kuvendit të Shqipërisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *