Categories
Uncategorized

E Dini Që Elifi I Bukur Ka Dy Vajza Binjake, Ajo Tregon Sa Janë Rritur Ato Dhe Shkruan Fjalë Shpirti. Dashuri E Pastërt…!!

E dini që Elifi i bukur ka dy vajza binjake, ajo tregon sa janë rritur ato dhe shkruan fjalë shpirti. Dashuri e pastërt…!!

Aktorja turke Tuba Buyukustun është padyshim një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar dhe që u bë shumë e njohur me rolin DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Elifit” në serialin “Diamante dhe dashuri” dhe rolin e “Syhanit” në serialin “Xhesuri dhe e bukura”.Në jetën reale aktorja është nënë e dy vajzave binjake, nga martesa me aktorin Onur Saylak. Çifti janë ndarë, por vazhdojnë të kujdesen me shumë përkushtim për dy vajzat e tyre, Maya dhe Toprak.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Së fundmi Tuba ka postuar një foto me vajzat pas shumë kohësh që i mbante larg rrjeteve sociale. “Kjo është dashuri e pastër.Kur tre zemra rrahin bashkë”-shkruan aktorja krah fotos ku shfaqet duke qeshur me të bijat të cilat janë rritur shumë dhe i janë bërë si shoqe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *