Categories
Uncategorized

Loredana shfaqet në krahët e një mashkulli misterioz (FOTO)

Loredana është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të përfolura sa i përket jetës private, kjo pas lidhjes dhe ndarjes me Mozzik.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto dhe video nga përditshëmria dhe projketet muzikore.

Së fundmi bukuroshja është shfaqur nën përqafimin e një mashkulli misterioz. “Abidin”, shkruan Loredana duke i vendosur një zemër, por nuk dihet se për kë bëhet fjalë. Këngëtarja është ajo që mund të na e vërtetojë më së miri këtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *