Categories
Uncategorized

Kërkoi Burrë Në Televizor Po E Hoqën, Klea I Nxjerr Bojën Saimirit Me Prona Në Gjermani Dhe Biznesmen: Ai Më Hoqi Po Më Shkroi Në Tre Të Natës Pastaj….

Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e “Love Story” nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugëtimin në këtë reality show.
Njëra prej vajzave ishte Klea, e cila nuk mundi t’i mbante emocionet dhe shpërtheu në lot pas vendimit të Saimirit.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Pas daljes nga spektakli, Klea me disa postime në Instastory deklaronte se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është. Së fundmi ajo dha një intervistë për “Daily Love Story”, ku tregoi se ka marrë edhe një mesazh nga Saimiri atë natë, teksa ai i kërkonte të mbeteshin miq.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Saimiri më shkruajti nga ora 3 e gjys e mbrëmjes atë natë dhe më tha që të mbetemi miq, por unë isha me ato mendimet e mia që ka dorë produksioni dhe i thash nuk kemi pse të mbetemi miq. S’kam dashur të takoj njeri për faktin se e ndjeva veten të zhgënjyer nga të tjerët. Komente pozitive kam marrë pafund, por siç thonë, edhe kur v des njeriu gjithë të mirë e bëjn”, tha Klea…

Ajo tregoi se ka një hatërmbetje me opinionistin e spektaklit, Robert Aliajn, për të cilin shprehet se e “talli” në momentin kur ajo po qante. Klea u shpreh se Roberti e ka ftuar më pas për kafe, por ajo nuk ka pranuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *