Categories
Uncategorized

Fjoralba Ponari ndan një foto me djalin që i “ka rrëmbyer” zemrën

Kur bëhet fjalë për jetën e saj private, moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, flet shumë rrallë.

Fjori ka treguar se prej disa kohësh është e lidhur me një djalë të panjohur për publikun, i cili quhet Françesko.

Dyshja i pëlqejnë shumë udhëtimet dhe zgjedhin që herë pas here të “arratisen” nga Shqipëria.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi.

Çifti ka shkuar në Itali dhe moderatorja nuk ka nguruar të ndajë në Instagram një foto.

“Me rendesi ne kete jete, eshte te jesh i drejte!”, ka shkruar Ponari krahas fotos, në të cilën shfaqen bashkë.

Kujtojmë që

aktualisht Fjoralba është e angazhuar me “Portokallinë”.

Ajo e prezanton çdo të diel krah Salsano Rrapit dhe Xhemi Shehut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *