Categories
Uncategorized

EMRI/ Po ikte për në punë, makina përplas për vdekje 24-vjeçaren shqiptare në Itali

Një aksdent i rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një 24-vjeçare shqiptare e Kosovës.

Bëhet me dije se në aksident ka ndërruar jetë Blerina Kryeziu, 24 vjeç nga Kosova. Ajo punonte si kameriere dhe kishte vetëm disa muaj që ishte martuar. E reja ishte duke shkuar në punë, kur u përplas nga një makinë tip “Nissan”.

24-vjeçarja u dërgua me urgjencë në spital, për pas tre ditësh në terapi intensive mbylli sytë përgjithmonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *