Categories
Uncategorized

Dalin pamjet e Eni Çobanit! E kemi parë gjithmonë të kuruar deri në detaje, por shihni si duket ajo pa asnjë grimcë makeup-i

Eni Çobani vazhdon të mbetet një nga juristet më të dashura për publikun ku ia ka fituar zemrën me rubrikën e saj “Shihemi në gjyq” tek “E Diela Shqiptare”.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga puna dhe jeta e saj e përditshme.

Ndryshe siç ndodh me VIP-at tanë që fansat shpesh i degjenerojnë me komente fyese dhe sharje, Eni Çobani merr vetëm komente pozitive dhe komplimenta.

Në çdo postim të saj ne e shohim Enin shumë të mbajtur dhe të kuruar deri në detaje. Por si duket ajo pa gim në fytyrë?

Në një foto të postuar në “Instastory”, Eni na i hoqi kuriozitetin ditën e sotme. Ajo shfaqet e veshur sportive me një kapele në kokë dhe pa pikë makeup-i. Nuk shohim ndonjë ndryshim të madh sepse ajo duket bukur dhe pa filtra dhe pa u lyer.

Dalin pamjet e Eni Çobanit! E kemi parë gjithmonë të kuruar deri në detaje, por shihni si duket ajo pa asnjë grimcë makeup-i

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *